Podobna jest moneta nasza do urodnej panny

Wydawnictwo: WCN
978-83-62939-00-8
historia
DagonX

Katalog Jubileuszowej Aukcji WCN nr 50 Niezwykle ciekawa pozycja przedstawiająca ofertę aukcyjną, w połączeniu z opisem historii polskiego pieniądza. Opis przeplata się z ilustracjami monet, które były oferowane na dotychczasowych aukcjach WCN. Całość napisana lekkim językiem wciągającym czytelnika. Pozycja powinna znaleźć się w biblioteczce każdego szanującego się numizmatyka. Całość 234...

Katalog Jubileuszowej Aukcji WCN nr 50
Niezwykle ciekawa pozycja przedstawiająca ofertę aukcyjną, w połączeniu z opisem historii polskiego pieniądza. Opis przeplata się z ilustracjami monet, które były oferowane na dotychczasowych aukcjach WCN. Całość napisana lekkim językiem wciągającym czytelnika. Pozycja powinna znaleźć się w biblioteczce każdego szanującego się numizmatyka. Całość 234 strony, numizmaty aukcyjne oparzone kolorowymi ilustracjami i dokładnym opisem. Warszawa 2012. Format A4, okładka twarda kartonowa, lakierowana

źródło opisu: www.wcn.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!