Podróże życia cz. 2

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Martyna Wojciechowska poleca". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: G+J
978-83-7596-362-5
podróż wyprawa eskapada
Matacz

Wybierz się na wielką wyprawę dookoła świata. Nie musisz kupować biletu na samolot, wystarczy że usiądziesz wygodnie w fotelu i otworzysz tę książkę. Oto zbiór spisanych na gorąco relacji z wyjazdów, które okazały się prawdziwymi podróżami życia. Ich autorzy dotarli na wszystkie kontynenty, nawet na ten najzimniejszy, czyli Antarktydę. Jej dzikość i uroda może zachwycić tak samo jak kultura...

Jej dzikość i uroda może zachwycić tak samo jak kultura Brazylii, góry Nepalu czy egzotyka Borneo. Polskim podróżnikom udało się dolecieć także na najbardziej osamotniony ląd na świecie, jakim jest Wyspa Wielkanocna. A także dostać się do Korei Północnej, w której komunistyczny reżim trwa i której nie da się zwiedzać na własną rękę. Z tą książką wszystkie podróże są możliwe.

Przeczytaj o Podróżach Życia po takich krajach i miejscach jak:

źródło opisu: http://www.national-geographic.pl

źródło okładki: http://www.national-geographic.pl

buziaczek197 | 2018-03-17
Przeczytana: marzec 2018

Dla mnie Wydawnictwo National Geographic ma jedne z najlepszych książek. Mam ich sporo. Zaś ta książka posiada dziesięć niezapomnianych podróży do różnych zakątków świata. Nie każda jest dobra i nie każdy podróżnik potrafił zachwycić mnie jako czytelnika. Bardzo fajne są o Antarktyda, Alaska, Korea Północna, Liban. Reszta jest przeciętna, ale zapewne tylko dlatego, że o pozostałych krajach mam więcej książek jak Martyny Wojciechowskiej czy Beaty Pawlikowskiej. I one robią to genialnie. Książka świetnie wydana. I ci najpiękniejsze również świetne zdjęcia. Polecam !!!

Shadowhunter | 2016-09-25
Przeczytana: 17 września 2016

Książka posiada ładne zdjęcia oraz mapki z opisywanych podróży. Historie są krótko ale ciekawie przedstawione, tak że aż chciałoby się rzucić wszystko i w tej chwili wsiąść do samolotu. Nie mam do niej większych zastrzeżeń i naprawdę polecam każdemu pasjonatowi podróży ;)

eveo | 2015-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2015

Za to piękne wydanie dałabym 10 punktów, książka jest przepięknym albumem zdjęć,...
ale..... same historie z podróży nie są zbyt dobrze przedstawione, brakuje też zdjęć z miejsc, które są opisywane.
Najciekawsze były dla mnie relacje z podróży po Korei Południowej i Antarktydzie.

książek: 1953
Justyna | 2017-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2017

Lekkie czytadło, umiliło mi trzygodzinną podróż pociągiem.

jankopi | 2018-01-30
Przeczytana: 2014 rok