11 wspaniałych. Lionel Messi

Seria: 11 Wspaniałych
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
sport
Boisfarine

Najpierw Lionel Messi, potem Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney i inni. Co tydzień kolejna książeczka o największych gwiazdach współczesnego futbolu. Nie tylko suche wyniki i największe sukcesy. Przedstawiamy ich życie prywatne, słabości, słabe i mocne strony charakteru. Odpowiadamy, jak to się stało, że wspięli się na szczyt i komu to zawdzięczają. Wszystko bogato ilustrowane unikatowymi zdjęciami. Przypominamy najładniejsze gole i najważniejsze mecze.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Axel Springer

A_dkaa | 2012-05-06

To mój ulubiony zagraniczny piłkarz i chciałabym jak najszybciej przeczytać tę książkę:))

pig19 | 2018-01-06
Na półkach: Moje, Przeczytane