Miej odwagę wybaczyć

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Dare to forgive
978-83-7404-631-2
Cotta

Jak wybaczyć, kiedy nie można zapomnieć! Jeśli nie teraz, to kiedy!? Przebaczenie nie jest oznaką słabości, wręcz przeciwnie - świadczy o sile charakteru. Jest zdrowe, odważne, zaraźliwe – czyni cię wolnym człowiekiem. Każdy potrzebuje przebaczenia – Twoi rodzice, sąsiedzi, mężczyzna, który zajechał Ci drogę, morderca, który zabił bliską Ci osobę. W tej zwięzłej, jasno napisanej, inspirującej...

Jak wybaczyć, kiedy nie można zapomnieć!
Jeśli nie teraz, to kiedy!?
Przebaczenie nie jest oznaką słabości, wręcz przeciwnie - świadczy o sile charakteru. Jest zdrowe, odważne, zaraźliwe – czyni cię wolnym człowiekiem. Każdy potrzebuje przebaczenia – Twoi rodzice, sąsiedzi, mężczyzna, który zajechał Ci drogę, morderca, który zabił bliską Ci osobę. W tej zwięzłej, jasno napisanej, inspirującej książce autor bestsellerów, psychiatra Edward M. Hallowell tłumaczy, jak przebaczać.
* odkryj swój gniew oraz człowieka w osobie, która Cię zraniła
* porzuć prawo do wyrównywania rachunków i podejmij decyzję o przebaczeniu
* przyjrzyj się na nowo uczuciom do osoby, której przebaczasz
* pracuj, aby przebaczyć
* odkryj drogę ucieczki z emocjonalnego więzienia
To może być jedna z najważniejszych książek wydanych w tym roku. Brak przebaczenia w naszym życiu kaleczy każdego z nas, kaleczy całe społeczeństwo. Edward M. Hallowell nie rozwodzi się nad tym, jak trudne jest przebaczenie. Głęboka analiza, praktyczne podejście i duża liczba przykładów, które zamiesza w swojej książce, zachęcają czytelnika do spróbowania, jak smakuje przebaczenie. To chwalebne osiągnięcie.
M. Thomas Shaw, biskup kościoła episkopalnego w Massachusetts

Dlaczego przebaczać? Jak się do tego zabrać? - Doktor Hallowell porusza te stare jak świat pytania z niewiarygodną mądrością i wielkim sercem. Ma niezwykły dar słowa, dostarcza czytelnikowi nie tylko informacji, ale również wiele nadziei i sposobów na rozwiązanie skomplikowanych sytuacji.
Harriet Lerner, autorka "Gniewu kobiety"

Ned Hallowell to pisarz-uzdrowiciel. Jego głos jest inspirujący i optymistyczny. Doktor Hallowell wykorzystuje swoją naukową wiedzę i wielkie serce, aby uporać się z problemem, który nęka nas i nasze dzieci.
Michael Thompson, autor książek "Sposób na Kaina. Jak chronić życie emocjonalne chłopców" i "Najlepsi przyjaciele – najwięksi wrogowie".

Edward (Ned) Hallowell jest praktykującym psychiatrą, autorem bestselleru "W świecie ADHD" oraz wielu innych znanych książek.

źródło opisu: http://www.kdc.pl

źródło okładki: http://www.kdc.pl