Szydełkujemy łapki kuchenne

Tłumaczenie: Barbara Tarnas
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
szydełkowanie
rękodzieło

Złota rybka z melanżowej przędzy? A może flaga japońska lub kiść winogron? Obfitość wzorów łapek kuchennych sprawiają, że z radością przystępuje się do szydełkowania. Oryginalne dzieła wprowadzają do kuchni sympatyczną atmosferę i umilają przyrządzanie potraw. Łapki to klasyczna odmiana robótek szydełkowych. „Klasyczna" nie znaczy jednak „staromodna"! Nowe rozwiązania kolorystyczne i ciekaw e...

Łapki to klasyczna odmiana robótek szydełkowych. „Klasyczna" nie znaczy jednak „staromodna"! Nowe rozwiązania kolorystyczne i ciekaw e wzornictwo sprawia, że powracają obecnie do łask. W poradniku znajdziesz garść niezbędnych informacji na dobry początek przygody z szydełkowaniem. Poznasz rodzaje przędzy, podstawowe oczka i techniki. A zaraz potem przystąpisz do dzieła! Rozweselisz kuchnię łapk ami w kształcie zwierzątek i owoców oraz zachęcisz pociechy do pomocy w gotowaniu, robiąc dla nich łapki w kształcie misia lub złote j rybki. Jeśli gustujesz w nietypowych ozdobach, na pewno zainteresują Cię projekty łapek inspirowane sztuką azjatycką. Ilustrowane instrukcje pozwolą bez trudu odtworzyć zawarte w książeczce wzory.

wisia10 | 2015-12-22
oska1470 | 2012-01-31