Łamigłówki zapałczane

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
hobby

Gdy w wakacje pada deszcz, gdy dłuży się nam jazda pociągiem , gdy jesteśmy na wesołym spotkaniu towarzyskim łamigłówki zapałczane to jeden z najpraktyczniejszych i najtańszych sposobów na to, by mile spędzić czas, a przy okazji zapewnić aktywność szarym komórkom. Niniejsza książka zawiera łamigłówki zapałczane różnego typu i o różnym stopniu trudności dla każdego coś miłego! 200 zajmującyc

Ania Kęska | 2011-12-30

Dla mnie jako studentki pedagogiki bardzo fajna rzecz, chociaż nie związana w żaden sposób z listą lektur z edukacji matematycznej z metodyką ;) Warto sobie kilka pomysłów zapisać, przerobić, rozwija myślenie

książek: 2045
SEKAi | 2016-01-01