1000 splotów na drutach i szydełkiem

8 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
szydełkowanie, druty
rękodzieło
Annabelle

Książka od podstaw omawia krok po kroku techniki szydełkowania i robienia na drutach. Zawiera mnóstwo wzorów i instrukcji wykonania. Bogato ilustrowana.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Justyna | 2017-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2017

Polecam, jeśli ktoś robi na drutach i szydełku vznajdzie tu wiele ciekawych wzorów z opisem wykonania

anuszka | 2015-02-10
Przeczytana: 2000 rok

Znakomite kompendium wiedzy zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szydełkiem i drutami, jak również i dla tych bardziej zaawansowanych. Książka, mimo że wydana 25 lat temu, zawiera mnóstwo ciekawych wzorów, do których wracam do dziś. Dodatkowo znajdują się w niej bardzo przejrzyste ryciny ukazujące technikę dziergania podstawowych i zaawansowanych oczek tak szydełkowych, jak i drutowych.

Pina2601 | 2016-10-24
Przeczytana: 24 października 2016