Zarządzanie zasobami ludzkimi. Kreowanie nowoczesności. Raport 2006

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Po raz siódmy stanęły w konkursowe szranki organizacyjne, które doceniają wagę zasobów ludzkich w zdobywaniu strategicznej pozycji w burzliwym otoczeniu polskiej gospodarki. Wszystkie mają pełną świadomość tego, że bez profesjonalnego zarządzania zasobami ludzkimi trudno będzie im osiągnąć ambitne cele biznesowe. Dlatego też dążą do profesjonalizacji tego obszaru zarządzania, starając się jednocześnie sprostać wzrastającym wymaganiom środowiska społecznego.

Zgredkaa | 2015-03-02