Praca tymczasowa. Droga do kariery czy ślepy zaułek?

Piotr OlesiakBogusława Urbaniak Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego biznes, finanse
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
praca rynek pracy kariera zawodowa
biznes, finanse
praca rynek pracy kariera zawodowa
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Zarządzanie zasobami ludzkimi. Kreowanie nowoczesności. Raport 2007 Piotr Bohdziewicz, Bogusława Urbaniak
Ocena 0,0
Zarządzanie za... Piotr Bohdziewicz, ...