Bóg wie że jesteś zestresowany

Wydawnictwo: Salwator
poradniki

Stres to element naszej codzienności. Towarzyszy nam zarówno w dzieciństwie, kiedy uczymy się nowych czynności lub zmagamy z nietolerancją rówieśników, jak i w dorosłym życiu, które stawia przed nami wciąż nowe wyzwania.Bóg wie, że jesteś zestresowany: Proste sposoby odzyskania równowagi Anne Bryan Smollin to rodzaj poradnika, który powinno się czytać, jednocześnie wdrażając w życie zalecenia autorki, która uczy nas, jak na co dzień radzić sobie ze stresującymi sytuacjami. Udziela dwunastu rad i pokazuje, że stres można również wykorzystać w sposób, który nie będzie zaburzał naszych relacji z najbliższymi i nie będzie ograniczał naszego rozwoju. Już pierwsza rada a pogódź się z tym, że nie jesteś doskonały a jeśli tylko potraktujemy ją poważnie, może nam oszczędzić wielu problemów. Książka jest zbiorem opowiadań, w których czytelnicy z pewnością niejednokrotnie odnajdą siebie. Będą mogli nieco z boku przyjrzeć się sytuacjom, które znają z własnego życia, porównać swoje reakcje z reakcjami bohaterów Anne Bryan Smollin. Siedząc w wygodnym fotelu będą mogli przeanalizować, czy postąpili słusznie, czy wybrali właściwą drogę. Wyeliminowanie stresu z naszego życia jest niemożliwe, warto więc przeczytać tę książkę i stosując zalecane przez autorkę ćwiczenia, starać się uzyskać równowagę, która pozwoli nam prowadzić spokojne, kreatywne życie.

Agata | 2015-05-26
| 2014-09-14