Numizmatyka bez tajemnic

Wydawnictwo: Tomasz Witkiewicz
poradniki

W związku z tym, że coraz więcej jest osób, które wkraczają w numizmatykę, postanowiliśmy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, które być może pomoże Wam uniknąć podstawowych błędów i rozczarowań. Bo któż z nas na początku nie przepłacił, nie kupił falsyfikatu, nieumiejętnie czyszcząc nie zniszczył ciekawego numizmatu lub nie popełnił jakiegoś innego, podstawowego błędu, którego można było uniknąća

robofree | 2016-11-23
Jacek | 2016-07-24