Praktyka zarządzania przedsiębiorstwem

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
biznes, finanse

Jak sam tytuł wskazuje, ksi plusmn żka dotyczy praktyki gospodarowania, a nie teorii. Odpowiada to konkretnym rozwi plusmn zaniom stosowanym przydatnym w działalno para ci przedsiębiorczej. Praca jest przeznaczona dla kierowników wszystkich szczebli zarz plusmn dzania w przedsiębiorstwie przemysłowym, a zwłaszcza dla kierowników naczelnych menedżerów. Będzie pomocna uczniom i studentom szkół ekonomicznych w poznawaniu praktyki gospodarowania.Praca pisana jest w konwencji poradnikowej, to znaczy ma służyć praktyce, osi plusmn ganiu sukcesu przez doskonalenie zarz plusmn dzania w przedsiębiorstwie.Celem opracowania jest pobudzanie do inwencji gospodarczo technicznych.