Uzdrowienie przez modlitwę

Wydawnictwo: Ravi
religia

Mathis Rick Wydawca:RAVI Format:14.5x20.0cm Oprawa:Miękka Objętość:160 Rok wydania:2001  Modlitwa może odmienić ludzkie życie. Jeśli Chrystus staje się dla ciebie najważniejszy, zdrowie odzyskuje nie tylko twoje ciało, ale coś znacznie ważniejszego twoja dusza. Autor, który odnalazł ludzi uzdrowionych dzięki modlitwie, opisuje w książce: Związek między modlitwą a poprawą lub zachowaniem zdrowia. Duchowe praktyki pozostające w zgodzie z ustaleniami medycyny. Dlaczego głęboka wiara i żarliwa modlitwa nie zawsze przywracają zdrowie?

fiendishfiancee | 2016-06-26
Nancy | 2012-11-25