Międzynarodowy turniej arcymistrzów. Neuhausen - Zurych 1953

Wydawnictwo: RM
szachy
poradniki

Ta klasyczna pozycja literatury szachowej, opublikowana w wielu edycjach i licznych językach, do dziś pozostaje nieprześcignioną księgą turniejową, kunsztownie opracowaną literacko, a przy tym znakomitym i oryginalnym podręcznikiem strategii i taktyki. Adresowana jest zarówno do koneserów, jak graczy amatorów. Najciekawsze partie tego historycznego turnieju uzupełnione zostały komentarzami jego uczestników.

israfil | 2016-03-03
Na półkach: Teraz czytam