Motywacja pod lupą. Praktyczny poradnik dla szefów

Wydawnictwo: Onepress
6 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

* Praktyka i teoria skutecznej motywacji * Sprawdzone techniki i zaskakujące pomysły * Polska Mapa Motywacji wyniki badań Ludzie pracują tak, jak są zarządzani Odpowiednia motywacja wprawia ten świat w nieustanny ruch. Dzięki niej rano chce nam się wstać z łóżka, jak na skrzydłach biec do biura i wykonywać swoją pracę z entuzjazmem, wieczorem zaś wrócić do domu z poczuciem dobrze wykonanego zadania. Cały problem właśnie z tymi skrzydłami Jak sprawić, żeby Twoi p

Tomek Sajnog | 2015-11-27

Poza "Polską Mapą Motywacji", badaniem przeprowadzonym na polskim personelu, książka mało odkrywcza.

Maja | 2016-03-11
Katarzyna | 2014-11-20