9788372519528
biznes, finanse

W opracowaniu przedstawiono teoretyczne i praktyczne aspekty anansowego planowania operacyjnego działalności przedsiębiorstwa. Planowanie, przy założeniu przestrzegania jego zasad oraz procedur, jest skutecznym narzędziem komunikacji, kontroli i motywacji w przedsiębiorstwie. Obszerna prezentacja rozwiązań praktycznych jest skierowana do osób specjalizujących się w zagadnieniu anansowego planowania operacyjnego, controllingu i rachunkowości zarządczej. Przejrzysta struktura oraz szczegółowe spisy treści, tabel i rysunków pozwalają na szybkie wyszukiwanie poszczególnych zagadnień, a przystępny język i klarowność tekstu ułatwiają zrozumienie często bardzo skomplikowanych zagadnień. Pracę uzupełnia bogata bibliograaa. Opracowanie przeznaczone jest dla studentów kierunków ekonomicznych wyższych szkół, słuchaczy studiów podyplomowych oraz kursów związanych z controllingiem, planowaniem i budżetowaniem, dyrektorów anansowych i pracowników działów anansowych, kontrolerów i służb controllingowych oraz osób chcących pogłębić wiedzę z zakresu planowania i budżetowania.