Posprzątaj zabawki, kochanie. Pozytywna dyscyplina, czyli 1001 rozwiązań na codzienne problemy wychowawcze, od niemowlęcia do nastolatka

Tłumaczenie: Wiesław Marcysiak
Wydawnictwo: Diogenes
Positive discipline A-Z : from toddlers to teens - 1001 solutions to everyday parenting problems
poradnik, rodzicielstwo, wychowanie
daria

Jak wytyczać dziecku granice, nie raniąc jego uczuć? Jak wpajać mu powszechnie przyjęte zasady, nie tracąc równowagi i spokoju ducha? Autorzy publikacji, opierając się na pozytywnych aspektach dyscypliny, wskazują nowe możliwości budowania właściwych relacji z naszymi pociechami. Ten poradnik podpowie ci, jak postępować z dzieckiem, aby uniknąć problemów z nieśmiałością, nudą, kłamstwem, brakiem motywacji. W książce przedstawiono proste metody wychowawcze dostosowane do rozwoju zarówno przedszkolaka, jak i nastolatka.

źródło opisu: Wydawnictwo Diogenes, 2002

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!