Bezcenny świadek

Tłumaczenie: Wiktoria Mejer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gwiazdy Romansu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The witness
Iga

Przez wiele lat Lauren żyła pod kloszem. Interesowała ją wyłącznie muzyka, marzyła o światowej karierze pianistycznej. Wypadek zniweczył jej plany. Nagle znalazła się zupełnie sama w obcym mieście, opuszczona przez narzeczonego, bez środków do życia. Z kłopotów wyciągnął ją miły starszy pan, miłośnik jej talentu. To dzięki niemu dostała pracę, to w jego klubie dawała koncerty... Nagle wszystko kończy się jak nożem uciął. Koneser muzyki klasycznej okazuje się gangsterem, a Lauren, niegdyś jego pupilka, staje się niewygodnym świadkiem mafijnych porachunków. Odtąd były dobroczyńca zrobi wszystko, by ją dopaść i skutecznie uciszyć. Lauren niechętnie przyjmuje policyjną ochronę, zwłaszcza że jej ochroniarzem zostaje agent Sam Rawlins. Ten milczący i opryskliwy człowiek traktuje ją z jawną pogardą, bo wątpi w jej wersję wydarzeń. Wrażliwa pianistka i cyniczny agent są niczym postaci z różnych światów, jednak coś ich łączy – wzajemna erotyczna fascynacja, która przybiera na sile...

źródło opisu: Harlequin, 2007

źródło okładki: http://www.harlequin.pl

Adrienne | 2014-05-15
Przeczytana: 14 maja 2014

Według mnie książka jest ciekawa, wciągająca, w niektórych momentach można się domyslić co bd dalej i na końcu :D Dobrze się ją czyta na jeden wieczór w sam raz :D

Iga | 2011-06-02

Harlequin jak każdy jeden- pusty, prosty i niezachęcający. Ale dobry rydz niż nic ;-)

wiola | 2016-10-30

miła odmiana, wciąga pięknie poprowadzona akcja.

izomorfia3 | 2014-10-09
Przeczytana: 10 października 2014