Żona z wyższych sfer

Ginna Gray Wydawnictwo: Harlequin Seria: Gwiazdy Romansu literatura obyczajowa, romans
The Trophy Wife
literatura obyczajowa, romans
Anna Bieńkowska
Gwiazdy Romansu
małżeństwo zdrada pieniądze kradzież milioner układ

Przyjemna lektura, sceny seksu nienachalne i opisane bez zbędnych szczegółów a ze smakiem. Niestety jak to jest w tego typu historiach uczucie pomiędzy bohaterami rodzi się bardzo szybko. Brakowało mi też imprez wśród śmietanki towarzyskiej Houston (była tylko jedna), za to było dużo akcji i ucieczek.

Lubię tą książkę. Jest ciekawa, prosta, szybko się ją czyta i nie wymaga za dużo myślenia.
Ktoś mógłby powiedzieć, że to romansidło i tak jest. Jest to romansik z nutką kryminału, ale też są w książce ciekawe postacie i fajny pomysł.
To książka na jedną noc, nie ma w niej za dużo scen łóżkowych i to mi się podoba, więc można zagłębić się w historii.

• Harlequin
  • Literatura obyczajowa
  • Romans
  • 2016
  • 2015
  • Ebooki A
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Żona z wyższych sfer