biznes, finanse

Niniejszy podręcznik zawiera niezbędne minimum programowe z zakresu ekonometrii, wymagane na kierunkach ekonomicznych i rolniczych. Prezentuje modele ekonometryczne w sposób zwięzły i zrozumiały, niewymagający zaawansowanej wiedzy matematycznej. Zagadnienia teoretyczne zilustrowano licznymi przykładami empirycznymi, opartymi na najnowszych danych. Książka zawiera zadania przeznaczone do samodzielnego rozwiązania, wraz z odpowiedziami. Bibliografia obejmuje pozycje zarówno polskie, jak i zagraniczne z ostatnich lat.

torer | 2013-01-20
Barbara | 2010-08-03