Mój bohater

Tłumaczenie: Małgorzata Fogg
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
My hero
dona

To był on! Dokładnie taki, jakiego szukała! Przypadkowo spotkany w pociągu mężczyzna mógł być idealnym prototypem bohatera książkowego romansu. Dla Bailey, która po dwóch zawodach miłosnych postanowiła nie angażować się nigdy więcej i zamiast tego zaczęła pisać romanse, znajomość z Parkerem była szansą na udaną powieść... A może także na coś więcej?

źródło opisu: Harlequin, 1993

źródło okładki: www.harlequin.pl

Katarzyna Busłowska | 2016-01-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 27 stycznia 2016

Lubię od czasu do czasu trzasnąć sobie harlequina do poduszki, ale tym razem trochę się zawiodłam. Zawsze mnie dziwi taka miłość od pierwszego wejrzenia. Bohaterowie nawet nie zdążyli się zbyt dobrze poznać, a już padł temat małżeństwa. Z takiego pośpiechu biorą się rozwody.

Natalia | 2012-05-07
Przeczytana: 2012 rok