Podwójne życie Sary Thorn

Tłumaczenie: Anna Kalinowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
No Man's Possession
8370701957
ek_ek

Sara od dziecka marzyła, aby zostać tancerką baletową. Dzięki wytrwałej pracy jej marzenie się spełniło. Niestety, kontuzja przerywa świetnie zapowiadającą się karierę. Aby zdobyć pieniądze na operację, dziewczyna przyjmuje ofertę Bena Cavallego i rozpoczyna pracę jako sekretarka.

Czy powrót na scenę się uda? I czy znajomość z Benem okaże się tylko epizodem w jej życiu?

źródło opisu: Harlequin, 1993

No, nie ma to jak kłótnie, unikanie siebie, tajemniczość i ciągły gniew. Tego w książce można znaleźć pełno. Niestety. I w pętli tych zachowań, nagle doprawdy niespodziewanie, wybucha gorąca i oczywiście wzajemna miłość. Czegóż jednak można oczekiwać po takim króciutkim romansiku? Jedyną jego zaletą, jak wcześniej wspomniałam, jest oczywiście to, że jest krótki. Historia jak każda w sumie. Spotkałam lepsze.

AgatCha | 2016-02-17
Na półkach: 1990-2014, Romanse, Przeczytane