Jak pies z kotem

Tłumaczenie: H. Wójt
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Cats in the belfry
Harlequin Romance
ek_ek

Życie Laury odmieniło się w dniu, w którym odziedziczyła po ciotce wielki dom w Południowej Karolinie. Musiała stanąć oko w oko z jej mieszkańcami - siedmioma niesfornymi kotami oraz równie nieznośnym treserem psów z sąsiedztwa. Laura i Sam od razu zostali przysięgłymi wrogami. Czy zawsze już będą żyć jak pies z kotem?

Katarzyna Busłowska | 2015-11-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 15 listopada 2015

Nie było w tej historyjce absolutnie nic szczególnego, ale czytało się ją całkiem dobrze. Bohaterowie miotali się między skrajnymi uczuciami. W jednej chwili nienawidzili się jak najwięksi wrogowie, a w następnej okazywali czułość i sympatię. Zdarzyło się kilka absurdów, jak to, że weterynarz podczas wizyty kontrolnej nie zauważył, że jedna z kotek będzie miała małe. Ogólnie jednak historia całkiem zgrabnie napisana.

betina360 | 2015-03-13

czytalam dawno temu i podobala mi sie zabawna

isabelle142 | 2015-11-22
Na półkach: Przeczytane, Podana dalej
Przeczytana: 22 listopada 2015

Odliczając 'koci' wątek (który to skłonił mnie do nabycia tej pozycji za przysłowiową złotówkę), ta książka niczym się nie wyróżnia spośród innych tanich romansów. Cukierkowe zakończenie, bohaterowie miotający się od nienawiści do namiętności, czyli to, co dla Harlequinów typowe. Jednym się to podoba, innych drażni. Jeśli ktoś lubi bajki, będzie usatysfakcjonowany. Ot, taka rozrywka, jeśli któraś z Was ma dwie godziny na zbyciu.

NyhNyh | 2017-05-04
Przeczytana: 26 maja 2017