Perspectives in Psychology
83-01-13193-4
okularnica

Jeżeli nie jesteś psychologiem, a interesujesz się psychologią, zwłaszcza zaś, jeśli zaczynasz studiować tę dziedzinę nauki, przeczytaj niniejszą książkę. Zapozna Cię ona ogólnie z całością tej dziedziny wiedzy, przedstawi Ci wszystkie najważniejsze zagadnienia, którymi zajmuje się współczesna psychologia i nauczy myślenia o psychice człowieka. Ułatwi Ci to następnie szczegółowe zgłębianie poszczególnych działów psychologii.
Autorzy, troje brytyjskich psychologów, wykorzystali przy pisaniu tego podręcznika swoje wieloletnie doświadczenie w nauczaniu psychologii.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe PWN, 2002

źródło okładki: zdjecie autorskie