Psychologia rozwojowa w zarysie

Okładka książki Psychologia rozwojowa w zarysie Ann Birch
Okładka książki Psychologia rozwojowa w zarysie
Ann Birch Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Krótkie wykłady z psychologii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Krótkie wykłady z psychologii
Wydawnictwo Naukowe PWN
2005-01-01
2005-01-01

Okładka książki Wprowadzenie do psychologii Ann Birch, Tony Malim, Alison Wadeley
Wprowadzenie d... Ann Birch, Tony Mal...
Okładka książki Psychologia rozwojowa w zarysie. Od niemowlęctwa do dorosłości Ann Birch, Tony Malim
Psychologia ro... Ann Birch, Tony Mal...

Okładka książki Psychologia rozwoju człowieka t.I Maria Przetacznik-Gierowska, Maria Tyszkowa
Psychologia ro... Maria Przetacznik-G...
Okładka książki Psychopatologia David L. Rosenhan, Martin E.P. Seligman, Elaine F. Walker
Psychopatologia David L. Rosenhan, ...
Okładka książki Natura emocji. Podstawowe zagadnienia Richard J. Davidson, Paul Ekman
Natura emocji.... Richard J. Davidson...

Jestem studentką pedagogiki i mnie propozycja A. Birch przypadła do gustu, jak i pomogła usystematyzować wiedzę przed egzaminem z psychologii rozwojowej. Więc dla podobnych osób - polecam.

Pozycja godna polecenia dla studentów pedagogiki, którzy z rozwojówki mają tylko jeden semestr. Dobra także jako podsumowanie wiedzy przed sesją :).

Książka zdecydowanie dla kogoś, kto nie miał z psychologią wcześniej do czynienia, przez co irytująca dla tego, kto pojęcie o psychologii ogólnej już ma. Kilka ciekawych rozdziałów, część niestety wiązała się z totalnie zmarnowanym czasem.

• Psychologia
  • Studia
  • Rozwojowka
  • Nauka

Dodaj cytat z książki Psychologia rozwojowa w zarysie