Spotkanie

Cykl: Miasteczko Bergfoss (tom 1)
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Første møte
Synnøve Eriksen
przygodowa
Asia

"Miasteczko Bergfoss" to barwna opowieść o powikłanych losach bohaterów, którzy noszą w sobie całe bogactwo wszelkich uczuć, bliskich każdemu człowiekowi-miłośći i nienawiści, tęsknoty i cierpienia, ale też i wielkiego szcześcia. Słowem-samo życie. Anette Borge jest niezwykłą kobietą: pastorem i samotną matką nastoletniej córki, Vilde. Obie przeprowadzają się właśnie do małego górskiego...

Anette Borge jest niezwykłą kobietą: pastorem i samotną matką nastoletniej córki, Vilde. Obie przeprowadzają się właśnie do małego górskiego miasteczka i na nowym miejscu muszą znaleźć sobie przyjaciół. Niestety, nie wszyscy mieszkańcy Bergfoss przyjmują serdecznie nową pastor i wkrótce nad jej głową gromadzą się chmury. Przed bezpośrednimi atakami grupki agresywnych młodych ludzi broni Anette tajemniczy i przystojny mężczyzna o nie najlepszej reputacji, Ulf Veide, któremu nie oparła się jeszcze żadna kobieta.

źródło opisu: książka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

AnnaMaryMadlene | 2014-04-09

Całkiem ciekawa i wciągająca. Dobrze się czyta. Nie brakuje w niej zaskakujących zwrotów akcji. Nie jest arcydziełem, ale sprawiła mi przyjemność podczas czytania, także polecam.

Izabela Szady | 2014-01-11
Przeczytana: 2010 rok

Rewelacyjna w Polsce 4częściowa książka, choć w norweskiej edycji jest ich bodajże 20.

Żałuje, że nie doczekała się wydania całej serii ponieważ nie wiem jak się zakończyły losy bohaterów. Intrygi, ukrywane tajemnice, wypadki, miłość, zazdrość, nienawiść, zdrada wszystko to jest w całej tej serii.

Proszę o resztę serii "Miasteczka Bergfoss" w języku polskim!

masza | 2015-09-26
Przeczytana: 30 sierpnia 2015

Pierwsza część naprawdę bardzo dobrze zapowiadającej się norweskiej sagi! Wciągająca, cóż więcej mogę powiedzieć. Naprawdę DOBRA!

Klaudia Ciapa | 2012-06-28
Przeczytana: 2010 rok

Przeczytałam, bo nie miałam co.
Są niektóre momenty dosyć interesujące, ale nic rewelacyjnego.
Pożyczona od koleżanki mamy

Andadz | 2016-11-03