Prawdy i nieprawdy o zwierzętach

Wydawnictwo: Kurpisz
83-88841-67-X
zwierzęta, zachowanie
Reminiscencja

Pasjonująca, gawędziarska opowieść o zwierzętach i ich zwyczajach mająca za punkt wyjścia przysłowia i potoczne powiedzenia na ich temat. Temat książki stanowią zaskakujące, ciekawe, oryginalne zachowania zwierząt, o których autor pisze ze znawstwem i miłością. Ta książka głównie dla młodzieży, ale i dla każdego, kto chce wiedzieć więcej. Autor pisząc o świecie zwierząt, chce przekazać filozoficzne prawdy o życiu - refleksje te są często zaskakujące.

źródło opisu: Wydawnictwo Kurpisz

Koma | 2014-08-12