Co u Ciebie, koteczku?

What's new, pussycat?
83-7311-155-7
Delilah, Alexandra Potter
delila

Zostawiła za sobą wszystko i wyruszyła do Londynu, by szukać ciekawszego życia i prawdziwej miłości. Pełna humoru, napisana lekkim językiem powieść o perypetiach młodej dziewczyny z prowincji w wielkim mieście. Delilah postanawia odmienić swoje nudne życie. Pozostawia niezbyt oryginalnego narzeczonego, senne Bradford i nielubianą pracę. Zabiera kolekcję płyt, charcika Fatso i wyrusza na podbój...

Delilah postanawia odmienić swoje nudne życie. Pozostawia niezbyt oryginalnego narzeczonego, senne Bradford i nielubianą pracę. Zabiera kolekcję płyt, charcika Fatso i wyrusza na podbój Londynu. Poznaje wesołych, zwariowanych ludzi, świetnie się bawi, odurzona życiem tak innym od tego, jakie wiodła wcześniej. Wkrótce jednak przychodzi opamiętanie, przestaje jej to wystarczać, musi podjąć ważne dla jej przyszłości, choć wcale niełatwe decyzje: czy wybrać przystojnego, dowcipnego, ale bardzo próżnego producenta filmowego, czy skromnego, pełnego romantyzmu właściciela kawiarenki...

źródło opisu: Świat Książki, 2003

źródło okładki: http://empikmedia.pl/c/co-u-ciebie-koteczku-b56574.jpg

izabela81 | 2014-07-25
Na półkach: Przeczytane, 2014 rok
Przeczytana: 22 lipca 2014

Tytuł powieści został zaczerpnięty z piosenki Toma Jonesa: "What's new pussycat?". W książce znajdziemy sporą dawkę dowcipnych dialogów i szalonych pomysłów Vivienne, dzięki której powieść zyskuje na pikanterii. Został również poruszony odwieczny problem "mieć a być". Autorka pokazuje, że warto pozostać sobą bez względu na naciski otoczenia. Oraz to, że droga do realizacji naszych marzeń nie zawsze jest prosta i łatwa.

Claudia | 2014-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2014

Przyjemna książka. Polecam na ponure wieczory, na pewno umili Wam czas ! :)

Uuly | 2014-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2014