Co za szczęście! Co za pech!

Tłumaczenie: Anna Szmit
Wydawnictwo: EneDueRabe
Var tur! : det här är historien om vad som inte hände; Var synd! : det här är historien om vad som inte hände
978-83-927462-7-0
mozartiwieloryb

Niebo było niebieskie, świeciło słońce. Amanda wybrała się na spacer. Czy w ten zwykły dzień Amanda miała mnóstwo szczęscią czy też ogromnego pecha? Co za szczęście!/Co za pech! To przewrotna, opowieść o tym co się nie wydarzyło. Bardzo pomysłowa konstrukcja ksiązki, zabawny tekst szwedzkiego autora Thomasa Hallinga i znakomite ilustracje Evy Eriksson tworzą niezwykłą historię o zwykłym...

Co za szczęście!/Co za pech! To przewrotna, opowieść o tym co się nie wydarzyło. Bardzo pomysłowa konstrukcja ksiązki, zabawny tekst szwedzkiego autora Thomasa Hallinga i znakomite ilustracje Evy Eriksson tworzą niezwykłą historię o zwykłym dniu małej dziewczynki. Czy na peweno zwykłym?

Co za szczęście!/Co za pech! to zaproszenie do rozmowy o rozumieniu i spostrzeganiu szczęścia.

Książka Co za szczęście!Co za pech! została nominowana do tytułu NAJLEPSZEJ KSIĄŻKI DZIECIĘCEJ 2010 w konkursie Empiku "Przecinek i kropka".

źródło opisu: Wydawnictwo EneDueRabe

źródło okładki: http://www.eneduerabe.eu/index.php/ksiki/122-co-za...»

aniaszew | 2016-04-03
Na półkach: Dla dzieci, Przeczytane
Przeczytana: 03 kwietnia 2016

Co za szczęście! Co za pech!
W sumie to nigdy nie wiemy , co by się stało , gdybyśmy poszli w przeciwnym kierunku- czy spadłaby nam na głowę doniczka, czy może spotkalibyśmy ulubioną koleżankę.Fajna książka , mało tekstu, ilustracje mówią same za siebie.

mrowkaz | 2016-06-15
Na półkach: Hela, Przeczytane