Dyskusje o książce Ostatni Smok

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2019)
Hej, mam pytanie ma ktoś do sprzedania książkę Husaria. Duma polskiego oręża ?
4 tyg. temu
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
48 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2018)
Sprzedam:  Rozgrywka  Zmiana  Słodkie zwycięstwo  Dwór cierni i róż  Dwór mgieł i furii  Dwór skrzydeł i zguby  Dwór szronu i blasku gwiazd  Dziwne losy Jane Eyre
5 lata temu
Książka fantasy na początek.
Rzecz pierwsza i podstawowa dla dalszych kontaktów ze współużytkownikami: -->Moje konto -->Ustawienia -->Prywatność i obniż tam sobie poziom tajności, bo domyślny jest taki, że ktokolwiek spróbuje do Ciebie zajrzeć, jest przekierowywany tu: http://lubimyczytac.pl/brak-uprawnien co oznacza, że nie mamy nawet dostępu do "Wyślij wiadomość" dla Twojego profilu, co znacząco...
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (grudzień 2015)
Oj tak - jeszcze nigdy nie miałam problemu, co czytać, tylko zawsze czasu za mało. Przydałoby się bardzo kilka dodatkowych godzin:) Pozdrawiam i życzę w Nowym Roku samych dobrych -dla nas-książek i rozciągliwego czasu;)
8 lata temu