Dyskusje o książce Marzycielki

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
32 tyg. temu
Wymienię/sprzedam (luty 2016)
AKTUALIZACJA : Sprzedam: OKOŁO 300 SZT, TYLKO SPRZEDAŻ : 2. Portret szpiegaPortret szpiega - Daniel Silva/ Nowa /idealny - 15,00 zł 9. Córeczka ; Noc jest moją porą ; Nie ma jak w domuCóreczka / Noc jest moją porą / Nie ma jak w domu - Mary Higgins Clark /Nowa / idealny -12,00 zł 12. 4 w 1 : Nowa / idealny- 12,00zł - W imię miłości - Kristin Hannach - Magiczna godzina -...
8 lata temu
Co dla kogo, czyli odpowiednie książki do wieku i zainteresowań książką :)
Ja od siebie polecam całą "Jeżycjadę", Panna Nikt, może sięgniesz po dalsze losy Ani z Zielonego Wzgórza,serię AlaMaKota. A jak chcesz coś dojrzalszego to może jakieś książki Grocholi lub Michalak. Wg mnie warto też sięgnąć po "Dziewczynke w czerwonym płaszczyku" czy "Dziewczynkę w zielonym sweterku".
8 lata temu
Macie na sprzedaż jakieś fajne książki ?
Mam do sprzedania następujące nowe, nieużywane książki: 1) ,,Chowańce. Gwiazdy przeznaczenia" - 5 zł, 2) ,,Amelia i Kuba. Nowa szkoła" - 5 zł, 3) ,,Ostatni smokobójca" - 5 zł. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, proszę pisać na moją skrzynkę.
8 lata temu
Wymienię/ sprzedam (lipiec 2015)
Wymienię/sprzedam:  Czerwień Rubinu  Błękit Szafiru  W niewoli zmysłów  Legenda. Rebeliant  Legenda. Wybraniec  Ciepłe ciała  Ever  Błękitna godzina
8 lata temu
wymienię/sprzedam (II kwartał 2014)
Wymienię:  Beta  Inne anioły  Zdrada  Czaropis  Świt demonów  Szubienica o zmierzchu  Zmrok  Władca wilków  Uwięziona
9 lata temu
Pokazuje 6 z 7