Night Play

Cykl: Mroczny Łowca (tom 5)
Wydawnictwo: St. Martin's Paperbacks
angielski
v-ega

Bride McTierney has had it with men. They're cheap, self-centered, and never love her for who she is. But though she prides herself on being independent, deep down she still yearns for a knight in shining armor. She just never expected her knight in shining armor to have a shiny coat of fur... Deadly and tortured, Vane Kattalakis isn't what he seems. Most women lament that their boyfriends...

Deadly and tortured, Vane Kattalakis isn't what he seems. Most women lament that their boyfriends are dogs. In Bride's case, hers is a wolf. A Were-Hunter wolf. Wanted dead by his enemies, Vane isn't looking for a mate. But the Fates have marked Bride as his. Now he has three weeks to either convince Bride that the supernatural is real or he will spend the rest of his life neutered--something no self-respecting wolf can accept...

But how does a wolf convince a human to trust him with her life when his enemies are out to end his? In the world of the Were-Hunters, it really is dog-eat-dog. And only one alpha male can win.

źródło opisu: http://www.dark-hunter.com/book_profile.php?id=11

źródło okładki: http://www.dark-hunter.com/book_profile.php?id=11

sola255 | 2015-02-09
Na półkach: Fantastyka, Przeczytane

Ta część to moja ulubiona część serii. Zawsze nazywam ją podręcznikiem dla pań z kompleksami:-) Van jest prawdziwym balsamem na kompleksy , jakiekolwiek :-)
Swoim zachowaniem zdziała więcej niż psychoanalityk :-)
Czasem wracam do tej pozycji dla poprawienia humoru , dlatego polecam każdemu !!

little_angel_ | 2014-04-09
Przeczytana: 25 kwietnia 2014

Książka jest kolejnym tomem serii „Mroczny łowca”, jednak w tej części w przeciwieństwie do poprzednich głównym bohaterem nie jest jeden z wojowników Artemidy. Książka opowiada o losach Vane’a, którego mieliśmy przyjemność poznać w tomie o Talonie („Objęcia nocy”). Dla tych, którzy nie pamiętają – Vane Kattalakis jest Zwierzo-Łowcą, czyli połączeniem zwierzęcia z człowiekiem, a dokładniej wilka. Podczas czytania czytelnik dokładniej pozna ten aspekt świata stworzonego przez Panią Kenyon, wcześniej jedynie były niewielkie wzmianki o Katagarach i Arkadyjczykach, natomiast tutaj poznajemy różnice między tymi dwoma rasami, ich genezę oraz realia życia w stadach.

Akcja powieści rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach opisanych w „Objęciach nocy”. Dwaj bracia Vane i Fang zostają skazani na śmierć za pomoc, którą udzielili Talonowi, a która w efekcie doprowadziła do ataku na ich watahę przez Daimony, w której to obławie zginęła ich ukochana siostra Anaya. W momencie kiedy na naszym...

Etka | 2013-09-04

Czytając serię Dark Huntera najmniej wciągały mnie opowieści o Zwierzołowcach. Ale do czasu kiedy natrafiłam na tom o Vanie i Bride!

Zachwyciłam się wilkami!I nie tylko Vanem, ale i Fangiem i Furym! Vane'a i Fanga mogliśmy spotkać po raz pierwszy w części o Talonie.

Bardzo fajna historia, dobrze zarysowane postacie, po tym tomie uwielbiam wilki i bardzo chętnie sięgnę po kolejne części związane z dalszymi losami ukazanych tam bohaterów.

Night Play przybliża nam zwyczaje Zwierzołowców, zarówno tych człowieczych jak i zwierzęcych, historia w tym tomie pozwala nam niesamowicie polubić głównych bohaterów, razem z nimi przeżywamy zarówno te złe rzeczy jak i te dobre.

Jedna z lepszych części serii Dark Huntera, koniecznie trzeba ją przeczytać. Bardzo polecam fanom Pani Kenyon by sięgnąć po tą książkową pozycję.

madeline | 2014-05-10

<3 Moja ulubiona część z tej genialnej serii <3

Kasia | 2013-01-04
Na półkach: Przeczytane, Dark Hunter
Przeczytana: listopad 2012

Uwielbiam całą serie.
Tutaj pierwszy raz poznajemy Were Hunter-a.
Historia Vanea i Bride.
Gorąco polecam.