Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
978-83-01-15006-8
niemiecki, gramatyka, ćwiczenia
bleedingsun

Szczegółowe omówienie wszystkich zagadnień gramatycznych, opracowane konfrontatywnie i zilustrowane licznymi przykładami. 85 jednostek tematycznych, obejmujących ćwiczenia wdrażające, automatyzujące,utrwalające i testujące klucz do wszystkich ćwiczeń. Gramatyka języka niemieckiego: - stanowi doskonałą pomoc dla gimnazjalistów, licealistów, studentów i uczestników kursów językowych, niezależnie...

klucz do wszystkich ćwiczeń.
Gramatyka języka niemieckiego:
- stanowi doskonałą pomoc dla gimnazjalistów, licealistów, studentów i uczestników kursów językowych, niezależnie od metody i podręcznika
- jest niezastąpiona w samodzielnej nauce języka niemieckiego
- w sposób klarowny i przystępny wyjaśnia poszczególne zagadnienia gramatyczne
- znakomicie ułatwia praktyczne stosowanie gramatyki i pomaga osiągnąć sukces w nauce niemieckiego

źródło opisu: PWN, 2007

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/6456/gramatyka-je...»