Scooby-Doo! i Ty: Na tropie potwora z telewizora

Tłumaczenie: Anna Čemeljić
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Scooby Doo! I Ty". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
Scooby Doo! And You: The Case Of The Television Monster
Perc

O rety! Właściciel Kanału Ósmego, Digby Rostow, któregoś dnia zaczął otrzymywać tajemnicze listy z pogróżkami. Następnie w siedzibie jego stacji pojawiło się przerażające stworzenie z telewizorem zamiast głowy. Od tej chwili rozpoczęły się zakłócenia w emisji programów. Najwyraźniej ktoś zamierzał doprowadzić do upadku stacji telewizyjnej pana Rostowa! W tej sytuacji może pomóc tylko...

O rety!
W tej sytuacji może pomóc tylko Tajemnicza Spółka! Przeczytaj Notatnik Młodego Detektywa i zmierz się z Potworem z Telewizora.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://dla-dzieci-i-mlodziezy.sandramoretti.pl

Perc | 2011-05-18

Mam kilka tomów tej serii, czytałem jak byłem mały i wtedy były fajne, ale czasami fajnie sobie jeszcze raz przeczytać to. Książeczka dla dzieci ;)

Kiara | 2016-01-22
Hania | 2015-05-07