Zuźka D. Zołzik zostaje kapitanem

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Junie B. Jones Is Captain Field Day
978-83-10-11802-8
jusola

W szkole odbywają się zawody sportowe, a Zuzia zostaje kapitanem drużyny! Tylko że jest pewien problem. Dzieci z Sali numer 8 wygrywają większość konkurencji. Jak w takim razie chłopcy i dziewczynki z Sali numer 9 mogą zostać mistrzami? Czy kapitan Zuźka będzie umiała poprowadzić kolegów do zwycięstwa? A może honor drużyny uratuje ktoś, po kim nikt się tego nie spodziewa?

Jagoda30 | 2013-06-11

Dla mnie seria o Zuźce jest straszna. Koszmarny jezyk, rozpuszczona, niegrzeczna Zuźka, która ma się ochotę na biegu spakować i postawić Superniani na wychowanie

Cóż moja córka kocha Zuźkę, ja czytam i cenzuruję, bo moim zdaniem ta książka dla dzieci absolutnie się nie nadaje

Pieguskowelove | 2016-07-12
Lena | 2015-12-12