Scooby-Doo! i Frankenstein

Okładka książki Scooby-Doo! i Frankenstein
James Gelsey Wydawnictwo: Siedmioróg Cykl: Scooby-Doo! Tajemnice (tom 15) Seria: Scooby-Doo! Tajemnice literatura dziecięca
literatura dziecięca
Scooby-Doo! Tajemnice (tom 15)
Scooby-Doo! Tajemnice
Scooby-Doo! and the Frankenstein Monster
Siedmioróg
2020-01-01
2020-01-01
Anna Ćemeljić

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Na pewno jeszcze niedługo wrócę do tych opowiadań o Scooby Doo, ale jak na razie kończę, bo są zbyt infantylne, żeby czytać je masowo i żeby mi się to nie znudziło.
Trochę się zdziwiłam, że zrobili coś na zasadzie muzeum Madame Tussaud, ale wyszło to całkiem fajnie.

• 2021
  • Legimi