Sztuka Duchowego Uzdrawiania

Tłumaczenie: Biblioteka Nowej Ziemi
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria Urzeczywistnienia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Biblioteka Nowej Ziemi
10 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Art of Spiritual Healing
978-83-61897-08-8
medytacja, mistycyzm, samopoznanie
filozofia i etyka
AleksaZ

Książka, którą trzymasz w ręce, prezentuje nauki Joela S. Goldsmitha, znanego w świecie edukatora i wykładowcy, który przekazał wizję leczenia i uzdrawiania chorób, niepodobną do żadnych innych - znaną jedynie mistykom. To rewolucyjne podejście przekazuje zestaw zasad, które w połączeniu z medytacją umożliwiają praktykującym jednostkom rozwinięcie świadomości uzdrawiania, uzyskania fizycznego i mentalnego zdrowia. Ta książka to coś więcej niż zwykły poradnik na poszczególne dolegliwości. To unikalny przekaz mający moc przemiany świadomości i doświadczania zdrowia na zupełnie nowym poziomie. Dopełnienie stanowi część druga pt. "Sztuka medytacji".

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.ksiazka48.pl

Ramon | 2011-12-21
Przeczytana: 21 listopada 2009

Joel Goldsmith proponuje "ostateczne rozwiązanie" - nie osobne lekarstwo na każdą dolegliwość, ani wiele metod na jedną (jako kompleksowe podejście), lecz usunięcie przyczyny wszelkich problemów, tj. osiągnięcie życia "w Jedności, Jedyności i Całości", zgodnie z duchem Ewangelii.

Ta książka dla ateistów może być zupełnie niezrozumiała (trzeba dodać, że i dla niektórych ortodoksyjnych chrześcijan... również), ale dla zaznajomionych z literaturą duchową z różnych zakątków świata będzie to arcydzieło przekazujące uniwersalną i ponadczasową mądrość.

MyszkaMinnie | 2015-02-25
Na półkach: 2015, Przeczytane, Ulubione