Praktykowanie Obecności

2009-01-01
978-83-61897-12-5
Teresa Bahder, Paweł Bahder
medytacja mistycyzm samopoznanie

Moja trzecia przeczytana przeze mnie książka autora. Każda z nich bardzo wartościowa, niemniej tę oceniam najwyżej. Gwiazdka więcej za to, że mamy tu „podane na tacy” proste wskazówki pomagające odnaleźć drogę do osiągnięcia apogeum rozwoju duchowego.

Dla mnie ta książka to rewelacja- tak jak o niej niegdyś powiedziano: najprostsza a zarazem najgłębsza; wielkie duchowe prawdy przedstawione w bardzo przystępny sposób. Jednym słowem- nic, tylko zacząć wcielać w życie. Gorąco polecam.

Jedna z najważniejszych, najwspanialszych i najpiękniejszych książek ("najprostsza, ale najgłębsza" z tych, które napisał - tak stwierdził sam autor).

Eckhart Tolle poleca pisma Joela Goldsmitha, jeśli więc czytałeś Potęgę Teraźniejszości, Praktykowanie Obecności może trafić w Twoje serce...

• Medytacja
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Religia/duchowość/rozwój
  • PozaToCoWidać - chcę przeczytać