Od Realu do Ajaxu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "kulisy piłkarskich pucharów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Śląsk
popularnonaukowa
kret Brendel

Książka z serii kulisy piłkarskich pucharów. Historia rozgrywek o Puchar Europy Mistrzów Krajowych, Puchar Europy Zdobywców Pucharów, Puchar Miast Targowych - Puchar UEFA oraz Klubowy Pucha Świata. Książka zawiera eseje oraz krótkie sprawozdania z rozegranych meczów.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Robwier | 2019-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2019

Lektura głównie dla fanów futbolu. Wielkie kluby, słynni piłkarze i mecze, które na zawsze weszły do historii piłki nożnej. Czasy, kiedy cały sport miał jeszcze w sobie ten niepowtarzalny i ulotny urok czegoś naprawdę niezwykłego. Dziś to już prawie prehistoria, ale czyta się naprawdę dobrze...