JavaScript. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie II

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ćwiczenia praktyczne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
83-246-0795-1
javascript, html, programowanie, www, web

Dzięki lekturze książki "JavaScript. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie II" i wykonywaniu zawartych w niej przykładów, poznasz podstawy tego języka. Dowiesz się, z jakich elementów składa się JavaScript i w jaki sposób umieszczać jego kod w dokumentach HTML. Nauczysz się tworzyć funkcje i korzystać z obiektów. Przeczytasz o tym, w jaki sposób JavaScript może współpracować z przeglądarką internetową, przetwarzać zdarzenia generowane przez użytkownika i interpretować dane pochodzące z formularzy umieszczonych na stronie WWW.

źródło opisu: okładka

gt_90 | 2012-08-23