Tablice informatyczne. PHP7

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

Programuj szybko i bez wahania — ze ściągą pod ręką! PHP to język, którego dziś nikomu przedstawiać nie trzeba, a wersja PHP7 okazała się naprawdę przełomowa — jest niesamowicie wydajna, szybka, wygodna w użyciu i w stosunku do poprzedniej wersji numer 5 ma mocno ujednoliconą składnię. Jeśli projektujesz dynamiczne strony WWW, z pewnością używasz tego języka w swojej pracy. Z praktyki wiesz,...

Programuj szybko i bez wahania — ze ściągą pod ręką!

PHP to język, którego dziś nikomu przedstawiać nie trzeba, a wersja PHP7 okazała się naprawdę przełomowa — jest niesamowicie wydajna, szybka, wygodna w użyciu i w stosunku do poprzedniej wersji numer 5 ma mocno ujednoliconą składnię. Jeśli projektujesz dynamiczne strony WWW, z pewnością używasz tego języka w swojej pracy. Z praktyki wiesz, że nie sposób zapamiętać wszystkich poleceń.

Jeśli nie chce Ci się za każdym razem szukać w książkach potrzebnej instrukcji, zmiennej czy funkcji, zainteresuj się Tablicami informatycznymi. PHP7. Przejrzysty układ z podziałem tematycznym ułatwia szybkie znalezienie dowolnego elementu języka, a krótkie komentarze pomagają we właściwym użyciu tego elementu. Doceń prostotę i funkcjonalność tego rozwiązania!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!