Wiewiórka Prymulka poznaje wielkości

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wiewórka prymulka poznaje...". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Dreams
978-83-930941-6-5
serdelek

Prymulka jest małą, ciekawą świata wiewiórką. Za sprawą jej przygód każdy maluch może rozwijać wyobraźnię i uczyć się. Tym razem dzieci dowiedzą się, że wszystkie rzeczy mają swoją wielkość - jedne są małe, a inne duże. Poznają także inne, precyzyjniejsze określenia takie jak wysoki i niski, czy szeroki i wąski. Książeczka dzięki licznym ćwiczeniom i bogatym ilustracjom zaspokoi ciekawość związaną z nowymi pojęciami a specjalny dodatek zapewni maluchom doskonałą zabawę.

źródło opisu: www.dreamswydawnictwo.pl

źródło okładki: www.dreamswydawnictwo.pl