Wiewiórka Prymulka poznaje przeciwieństwa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wiewórka prymulka poznaje...". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Dreams
978-83-930941-7-2
serdelek

Prymulka jest małą, ciekawą świata wiewiórką. Tym razem na przyjęciu, zorganizowanym z okazji pierwszego dnia lata, dzieci poznają najbliższych przyjaciół Prymulki. Będą krasnale, dżdżownica o imieniu Edgar, jeżyk Stefanek, Tycia, Ślicznotka i Pyza. Maluchy, śledząc ich zabawę, dowiedzą się, jak rozumieć słowa i ich przeciwstawne znaczenie. Książeczka posiada bogate ilustracje i ciekawe zadania w załączniku.

źródło opisu: www.dreamswydawnictwo.pl

źródło okładki: www.dreamswydawnictwo.pl