Doktor Dolittle i zielona kanarzyca

Wydawnictwo: ALFA
DOCTOR DOLITTLE AND THE GREEN CANARY
837001187X
Agnieszka

"Nie - odrzekłam,wybuchając płaczem. - Nie znam się ani na geografii, ani na nawigacji.Całe życie mieszkałam w klatce.Mam złamane serce.Chcę dotrzeć do krainy, gdzie błękitno-żółte papugi wspinają się po pnączach szkarłatnych orchidei." "No ,cóż - powiedział - coś takiego znajdziesz właściwie wszędzie w tropikach.Ale widzisz,taka podróż przez ocean jest dość niebezpieczna,jeśli nie ma się...

"No ,cóż - powiedział - coś takiego znajdziesz właściwie wszędzie w tropikach.Ale widzisz,taka podróż przez ocean jest dość niebezpieczna,jeśli nie ma się odpowiedniego doświadczenia."
"Pal diabli doświadczenie! - zaszlochałam. - Jestem na dnie rozpaczy.Chcę lecieć w nieznane i zacząć życie od początku. Żegnaj!"

źródło opisu: okładka

źródło okładki: allegro

Marietta | 2016-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2016

To jedna z tych książek, które mogłyby ciągnąć się w nieskończoność i byłabym bardzo zadowolona.

Mati | 2014-03-29
Przeczytana: 22 stycznia 2014

Super. Ekstra fajne. Super przygodowe.

Trezor | 2013-05-15

pięknie napisana książka dla dzieci

ewa | 2011-07-19
Przeczytana: 2008 rok

ciekawe aczkolwiek gorsze od innych

Naomi | 2017-04-08
Karina | 2016-12-19