Słońce świeci dla wszystkich

Okładka książki Słońce świeci dla wszystkich Josiane Criscuolo
Okładka książki Słońce świeci dla wszystkich
Josiane Criscuolo Wydawnictwo: Ossolineum biografia, autobiografia, pamiętnik
Ossolineum
1977-01-01
1977-01-01
Kazimierz Czyżewski
pamiętnik polio wspomnienia

absolutnie nie do czytania, żeby się pocieszyć, bo ktoś ma gorzej, bo ktoś leży w żelaznym płucu i może ruszać tylko palcem
bardziej po to, by polubić życie - paradoksalnie jak u Gorkiego "Trzeba w życiu kochać zawsze coś, co dla nas jest nieosiągalne. Człowiek rośnie, gdy pnie się ku górze" ("Foma Gordiejew").
Dla mnie BOMBA, bo potwierdza fakt, że konieczne jest posiadanie czegoś, co ciału mówi MAŁO. Warto.

Dla mnie BOMBA, bo potwierdza fakt, że konieczne jest...

• Z dzikiej rozkoszy

Dodaj cytat z książki Słońce świeci dla wszystkich