Warschau. Touristischer Informator

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza, RSW Prasa-Książka-Ruch
Warszawa, niemiecki
niemiecki
takisobiejac

Informator turystyczny o Warszawie z 1974 roku napisany w języku niemieckim. Autorzy zdjęć: Franciszka Gryko (red.), T. Biliński, S. Czarnogórski, T. Hermańczyk, M. Holzman, K. Jabłoński, H. Jurko, A. Kaczkowski, Z. Kapuścik, P. Krassowski, E. Kupiecki, Z. Kwilecki, J. Lemański, L. Łożyński, H. Pawlak, W. Piotrowski, J. Proppe, B. Seredyńska, J. Sielski, Z. Siemaczko, J.B. Skąpski, J....

Informator turystyczny o Warszawie z 1974 roku napisany w języku niemieckim.

Autorzy zdjęć: Franciszka Gryko (red.), T. Biliński, S. Czarnogórski, T. Hermańczyk, M. Holzman, K. Jabłoński, H. Jurko, A. Kaczkowski, Z. Kapuścik, P. Krassowski, E. Kupiecki, Z. Kwilecki, J. Lemański, L. Łożyński, H. Pawlak, W. Piotrowski, J. Proppe, B. Seredyńska, J. Sielski, Z. Siemaczko, J.B. Skąpski, J. Smogorzewski, J. Styczyński, T. Sumiński, L. Święcki, R. Wojciechowski i A. Zborski

źródło opisu: takisobiejac

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Bogusław | 2013-10-03