Bawian, Cudanna i pułapki zazdrości

Seria: Bajki o uczuciach
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Dorota_1988

Jak pomóc dziecku zrozumieć uczucie zazdrości? Jak mądrze towarzyszyć mu w trudnych chwilach? Seria książeczek o uczuciach pokazuje, że nie jesteśmy bezradni. Możemy wspomóc się: - bajką - tym razem o zazdrości - która pozwala dziecku utożsamić się z bohaterami i wraz z nimi przeżywać emocje, - "instrukcją obsługi zazdrości", która uczy, co robić, kiedy się ona pojawia. Poprzednie książki z...

- "instrukcją obsługi zazdrości", która uczy, co robić, kiedy się ona pojawia.

Poprzednie książki z serii to "Smok Lubomił i tajemnice złości", "Zaklęte miasto i sekrety smutku", "Pogromca potworów i magia strachu". Następne opowiedzą o wstydzie i radości.

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2004

źródło okładki: http://www.gwp.pl/1375,bawian-cudanna-i-pulapki-zazdrosci.html