Siedem supełków. Bajki, które pomagają wychowywać

Wydawnictwo: Papilon

Ida | 2017-06-02
Przeczytana: 02 czerwca 2017

MaleWielkieKsiazki.blogspot.com
Superniania, kilka lat temu była znana chyba wszystkim rodzicom, którzy posiadają w domu telewizor. Obecna w swoim programie, zapraszana do dyskusji jako ekspert w zakresie wychowywania dzieci. Książki, programy, zdjęcia, artykuły w prasie, niania była wszędzie. Obecnie cisza, pozostały głównie książki.

"Siedem supełków" to publikacja, którą pani Dorota Zawadzka poleca i w której zamieszcza przed każdym rozdziałem swój wstęp.

Opowiadania, napisane przez zupełnie innego autora, mają na celu przekazać dzieciom ważne informacje. Takie, które w codziennym życiu mogłyby stanowić trudność dla nich, czy dla ich rodziców. Tutaj mają stać się zrozumiałe i właściwie odebrane.

Mamy opowieść o zabieganym tacie-lekarzu, który wciąż nie może zdążyć na ważne dla jego syna przedstawienia w przedszkolu. Jest historia o małym chłopcu i jego niechęci do przedszkola. Znajdziemy też opowieść o odpowiedzialności za domowe zwierzęta.

Siedem tekstów dla dzieci, a każdy...

Cyneczka | 2014-12-10

Jako dziecko bardzo lubiłam czytać opowiadania z tej książki. Jeśli Twoje dziecko jest niesforne i nie możesz go uspokić - ta książka Ci pomoże :) Warta przeczytania.

Willenka25 | 2011-04-18

Fajna książka.