Aktualności
Tutaj można dyskutować na tematy związane z aktualnościami i wydarzeniami.
906043 czytelników
6244 dyskusji
120669 wypowiedziPokaż ostatnią
Wielka Wymiana Książek „Z półki na półkę” już niedługo! [KONKURS]
15-05-2019
Autor: LubimyCzytać

Warszawskie Targi Książek to wydarzenie skupiające wszystkich, dla których ważna jest literatura. Nie może tam zabraknąć również Lubimyczytać.pl. Ponownie podejmujemy inicjatywę, która przy każdej edycji cieszy się popularnością nie mniejszą, niż spotkania z najpoczytniejszymi pisarzami. Wymiana „Z półki na półkę” już w sobotę, 25 maja! 

liczba postów na stronie: 
książek: 2255
LubimyCzytać
15-05-2019 13:57
Zapraszamy do dyskusji.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1321
Danuta
15-05-2019 15:58
„Dlaczego zaproszenie na Warszawskie Targi Książki ma trafić właśnie do mnie?” bo bardzo bym chciała spotkać się z jedną z moich ulubionych autorek (a jak by były obecne to i z innymi, czemu nie? :D ...) - Karoliną Morawiecką. Wiem, ze będzie na Targach (tzn. ma zamiar być) i to chyba jedyna możliwość, bo "na żywo" dzieli nas ponad 400 km! a że byłam jej pierwszą recenzentką na LubimyCzytać - to chciałabym oprócz jej książek poznać też ją samą ...
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 0
Aina
15-05-2019 16:08
Chciałabym otrzymać ZAPROSZENIE na Warszawskie Targi Książki, gdyż mam zamiar przynieść książki na wymianę :) Przy okazji kilka na wymianę zabrać :) Wizyta na targach umożliwi mi także poznanie wydawniczych nowości!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 927
nigrum
15-05-2019 16:18
Co roku jestem na Warszawskich Targach Książki. I co roku chodzę na organizowaną przez ten portal wymianę. ;) Mój mąż już mnie pytał czy udało mi się wygrać wejściówki dla nas, bo przyszykował książki do akcji "z półki na półkę". Co mam mu odpowiedzieć? Pomóżcie.;)
A tak serio WTK to moja ulubiona masowa impreza i nie mogę jej przegapić. W tamtym roku wystałam się w kolejce po autografy, więc teraz nie może być inaczej. Poza tym chcielibyśmy zobaczyć Galę Festiwalu Kryminalnej Warszawy. Taka mnogość atrakcji nie może nas ominąć. Liczę na pozytywne rozpatrzenie prośby. ;)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 631
bartus0077
15-05-2019 16:41
To proste- w tym roku wykorzystałem już ustalony limit książek do kupienia (80) i jak nie skorzystam z wymiany to czeka mnie ciężkie 7 miesięcy bez żadnej nowości na półce;)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 508
Słonie_jajo
15-05-2019 17:50
Odpowiedź jest taka: zamierzam podwyższać średnią czytelnictwa w Polsce, a wejściówka kosztuje tyle, co dwie książki :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 848
Anksunamun
15-05-2019 18:05
Chciałabym otrzymać zaproszenie na WTK, gdyż nigdy jeszcze nie uczestniczyłam w tego typu wydarzeniu, a w tym roku mam nadzieję wziąć w nim udział po raz pierwszy.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1834
Inka
15-05-2019 19:48
Chciałabym móc spotkać ludzi, z którymi łączy mnie zamiłowanie do czytania, no i oczywiście wymienić kilka pozycji - najwyższy czas na późnowiosenną zmianę na regałach!
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 477
Eponine
15-05-2019 19:54
Dlaczego zaproszenie powinno trafić do mnie? Bo w Wielkiej Wymianie Książek biorę udział od lat, ściągam znajomych i rodzinę, cały plan miesiąca układam tak, żeby zawsze pojawić się na targach w sobotę z samego rana. Na Lubimy Czytać mam specjalną wirtualną półkę "wielka improwizacja", gdzie gromadzę książki wybrane pod wpływem impulsu podczas tego wydarzenia. Moje książki przeznaczone na wymianę wybierałam przez cały rok, a teraz już leżą na specjalnej - realnej - półce.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 63
whitemoth
15-05-2019 21:00
Na WTK byłam już kilka razy, ale przez ostatnich parę lat nie udawało mi się w nich uczestniczyć, mimo że tęsknię za tym klimatem, za tymi ludźmi, za rozmowami z innymi czytelnikami i oczywiście za spotkaniami z autorami. Na pewno zaproszenie pozwoliłoby mi spełnić marzenie o ponownym wyruszeniu na wyprawę po książki, komiksy, ale również niesamowite wspomnienia, które na terenie Targów są dodawane w pakiecie do wejściówki. Poza tym, do tej pory nie brałam udziału w Wielkiej Wymianie Książek, a posiadam kilka tytułów, które chętnie oddałabym komuś innemu w zamian za możliwość "upolowania" czegoś dla siebie. WTK to wydarzenie, które budzi we mnie wiele pozytywnych emocji, zawsze wracam z niego szczęśliwa i nie mogę doczekać się kolejnej wizyty w tym miejscu. Chciałabym, żeby w tym roku znów udało mi się przybyć na Targi, a zaproszenie jest do tego idealnym pretekstem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd