Sebastian Chachołek

Sebastian Chachołek jest właścicielem agencji PRC Communications i prezesem zarządu Grupy PRC. Od 1994 roku zajmuje się zawodowo PR, od 1996 roku jest doradcą i konsultantem z zakresu marketingu polit... Sebastian Chachołek jest właścicielem agencji PRC Communications i prezesem zarządu Grupy PRC.
Od 1994 roku zajmuje się zawodowo PR, od 1996 roku jest doradcą i konsultantem z zakresu marketingu politycznego oraz twórcą kilkudziesięciu kampanii samorządowych i parlamentarnych, m.in. dla PO, SLD, SDPL, LiD, PiS i Mniejszości Niemieckiej.

W latach 1998 - 2008 rzecznik prasowy w Ministerstwie Zdrowia i Opieki Społecznej, JOPEX, Fasing - MOJ SA, BZUG, SBG, PTK Holding SA. Twórca podyplomowych studiów public relations w GWSH w Katowicach i OWSIiZ w Olsztynie. W 2007 roku ekspert Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego — Narodowego Centrum Kultury NCK.

Dziennikarz i publicysta: „Gazeta Wyborcza”, „Forum”, Panorama Silesia, Info-PR, felietonista w miesięczniku ekonomicznym „Home&Market”. Ekspert City Consulting Institiute. Mediator w sporach zbiorowych, trener i doradca m.in. dla: KGHM Polska Miedź, PCC GmbH, PCC Rokita SA, Grupa Górażdże, PTKiGK, PTK Holding SA, Zakłady Remontowe Energetyki SA, Grupa BRE Bank.W 1998 roku laureat I nagrody na Medium’98 Public Relations w Polsce. Honorowy członek ECID, członek Polskiej Rady Europejskiej i Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa TNOiK. Od 2004 roku przewodniczący Rady Fundacji Polski Konwój Kultury. Od 2008 roku Prezes Zarządu Stowarzyszenia Futbolu Amerykańskiego „Silesia Miners”. Wykłada gościnnie na 50 uczelniach. Twórca społecznego programu edukacyjnego „Szkoła Twojego Jutra” — www.szkolatwojegojutra.pl, współautor Leksykonu Public Relations. Autor ponad 100 artykułów i publikacji.

źródło opisu: http://onepress.pl/autorzy/sebastian-chacholek,sebcha.htm

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Ten wredny PR 2009. Jak Public Relations zmieniło Polskę
Ten wredny PR 2009. Jak Public Relations zmieniło Polskę
Marek Skała, Andrzej Mleczko, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Monika Olejnik, Sebastian Chachołek, Wojciech K. Szalkiewicz, Jacek Żakowski, Wiesław Gałązka

6,3 (10 ocen i 1 opinii)
czytelników: 17 | opinie: 1 | ocena: 6,3 (10 głosów)
Ten wredny PR 2009. Jak Public Relations zmieniło Polskę
Ten wredny PR 2009. Jak Public Relations zmieniło Polskę
Marek Skała, Andrzej Mleczko, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Monika Olejnik, Sebastian Chachołek, Wiesław Gałązka, Jacek Żakowski, Wojciech K. Szalkiewicz

0 (0 ocen i 0 opinii)
czytelników: 2 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
12
7
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (12)

zgłoś błąd zgłoś błąd